O FireWatch

„Nasza Firma Powstała Po to, Aby Dbać O Bezpieczeństwo Twojej Firmy”

FireWatch kieruje ofertę kompleksowej obsługi BHP i PPOŻ do wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od branży czy wielkości firmy, którym zależy na otrzymaniu wysokiej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy chcą zapewnić sobie i swoim pracownikom bezpieczne środowisko pracy, wypełniając jednocześnie wszystkie obowiązki przewidziane przez ustawodawcę.

Zespół Specjalistów FireWatch

FireWatch to młody i energiczny zespół specjalistów posiadających szerokie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi BHP i PPOŻ, legitymujący się stosownymi kwalifikacjami niezbędnymi do wykonywania zleconych nam zadań. Naszą kadrę tworzą pracownicy Straży Pożarnej, ratownicy medyczni, czynni pracownicy służby BHP i PPOŻ, audytorzy wewnętrzni systemu zarządzania BHP, absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w specjalności Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Politechniki Warszawskiej w specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Nasze Cele I Wartości

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom bezpiecznego miejsca pracy i wspieranie ich we wszystkich zagadnieniach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient został obsłużony z należytą starannością. Nasi pracownicy wykonują zlecone zadania w sposób sprawny i kompetentny, stale dbając o to, aby ich pracę wyróżnił profesjonalizm, elastyczność, szybkość działania i terminowość.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.